دانلود نرم افزار سانی دیزاین sunny design

یکی از نرم افزار های مناسب جهت شبیه سازی سیستم های خورشیدی نرم افزار sunny design محصول شرکت بزرگ SMA آلمان می باشد.

  • این نرم افزار توانایی شبیه سازی سیستم های متصل به شبکه و منفصل از شبکه را داراست.
  • نکته ی حائز اهمیت در استفاده از این نرم افزار این است که حتما از اینورتر شرکت SMA استفاده کرد.البته باید ذکر کرد که اینورتر های این شرکت با راندمان بسیار بالایی هستند و در اکثر سیستم های فتوولتائیک استفاده می شوند.که معمولا بازدهی اینورتر های این شرکت حدود ۹۸ درصد می باشد.
  • این نرم افزار به دو صورت آنلاین و آفلاین در دسترس می باشد.
  • محاسبات اقتصادی ، پیشبینی طراحی و آرایش استرینگ ها ، تولید سالانه و هر چیز دیگری که برای آماده سازی یک طرح توجیهی احداث نیروگاه فتوولتائیک مورد نیاز است را می توان در این نرم افزار دید.

برای استفاده ی آنلاین از نرم افزار کافیست به لینک زیر مراجعه کنید :

http://www.sunnydesignweb.com/sdweb/#/Registration

برای استفاده ی آفلاین کافیست نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید :

http://files.sma.de/dl/2830/SDesign-3_50_0_4_Internet.exe

آشنایی با رضا نصرالهی

رضا نصرالهی در حال حاضر مشغول تحصیل ، تهذیب و پژوهش در رشته مهندسی برق – قدرت در دانشگاه تازه تاسیس علم و فناوری مازندران است. تمرکز اصلی وی بر روی کارآفرینی با حرکت بر روی مرز های دانش و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با در نظر گرفتن توسعه پایدار می باشد.در همین راستا در اوقات فراغت خویش به تدریس در زمینه هایی نظیر طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی ، اندروید ، فتوشاپ ، موشن گرافیک ، دیجیتال مارکتینگ و … می پردازد که دانشجویان بتوانند به فریلنسینگ بپردازند. از حوزه های فعالیت کاری وی می توان به انرژی های نو ،تولید پراکنده ،طرح های سرمایه گذاری ریسک پذیر و دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمع مقابل؟ *