طراحی سایت آگهی فارس گردی

به لطف خدا بار دیگر موفق به جلب رضایت یکی دیگر از بندگان خدا شدیم.در این پروژه که زمان زیادی هم از ما گرفت و طرح تجاری پروژه بارها و بارها تغییر کرد ، با صبر و پشتکار زیاد تمام خواسته های کارفرما را اجرا کردیم.

پروژه ی طراحی سایت آگهی ، بر بستر وردپرس اجرا شد و تمام قسمت های آن با کدنویسی و استفاده از افزونه های حرفه ای که توسط لرن ۹۸ آماده شده بود رویای کارفرما را به واقعیت تبدیل کرد.

از جمله ویژگی های ظاهری طراحی سایت آگهی فارس گردی استفاده از قالب مدیریت برای کل سایت بود که هم ایده ی خلاقانه محسوب می شود و هم به کاربران سایت در استفاده از سامانه بسیار کمک می کند.

با توجه به این که این روزها استفاده از تلفن های همراه بسیار رایج و پر کاربرد می باشد ما نیز در تمام مراحل آسودگی کاربران تلفن های همراه را ملاک قرار دادیم و طراحی رابط کاربری این سامانه First mobile بود.یعنی ابتدا طراحی برای تلفن های همراه در نظر گرفته می شد و سپس در سایر حالت ها به طراحی رابط گرافیکی می پرداختیم.

ویژگی بارز این سامانه ثبت آگهی VIP بود که کاربران براحتی پس از پرداخت دسترسی به صفحه ی ارتقای آگهی پیدا می کردند و می توانستند آگهی مد نظر خود را ارتقا دهند.

همچنین کاربران با انواع مختلف محتوا مواجه می شوند که هر کدام فیلد ها و دسته بندی های خاص خود را دارند.نظیر مشاغل ، آگهی ها ، تخفیف ها ، مناقصه و مزایده ها ، معرفی افراد معروف شهر ، اطلاعیه ی ادارات و …

مازاد بر موارد فوق این سامانه قابلیت فروش با چند فروشنده را نیز دارد و هر کس می تواند محصول خود را ثبت کند و به کمک سیستم بازاریابی این سایت به فروش برساند و در سود با مدیر سایت شریک شوند.

آشنایی با رضا نصرالهی

رضا نصرالهی در حال حاضر مشغول تحصیل ، تهذیب و پژوهش در رشته مهندسی برق – قدرت در دانشگاه تازه تاسیس علم و فناوری مازندران است. تمرکز اصلی وی بر روی کارآفرینی با حرکت بر روی مرز های دانش و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با در نظر گرفتن توسعه پایدار می باشد.در همین راستا در اوقات فراغت خویش به تدریس در زمینه هایی نظیر طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی ، اندروید ، فتوشاپ ، موشن گرافیک ، دیجیتال مارکتینگ و … می پردازد که دانشجویان بتوانند به فریلنسینگ بپردازند. از حوزه های فعالیت کاری وی می توان به انرژی های نو ،تولید پراکنده ،طرح های سرمایه گذاری ریسک پذیر و دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمع مقابل؟ *