افزودن وب نوتیفیکیشن به وردپرس مشابه تلگرام

چنانچه شما صاحب وردپرسی هستید و تمایل به استفاده از وب نوتیفیکیشن مشابه تلگرام در سایت وردپرسی خود هستید بهتون پیشنهاد می کنم مطلب زیر رو دنبال کنید.

برای افزودن این قابلیت به وردپرس کافیه که از یکی از سرویس های آنلاین API بگیرید و بعد از اتصال  اون به سایتتون به کاربران آنلاینتون نوتیف ارسال کنید.

بدین منظور ابتدا افزونه ی زیر رو از مخزن وردپرس نصب کنید :

https://wordpress.org/plugins/onesignal-free-web-push-notifications/

درگام بعد کافیه به تنظیمات افزونه برید و از لینکی که داده در سایت مذکور به نشانی onesignal.com ثبت نام کنید و برنامه ی جدیدی ایجاد کنید.

اطلاعات مد نظرتون رو اعم از آدرسسایت و نام برنامه (زیاد مهم نیست) وارد کنید.بعد از اینکه مراحل ثبت اپ تموم شد کافیه REST API Key و App ID رو توی تنظیمات افزونه در پیشخوان وردپرس وارد کنید.

ازین به بعد هم کافیه از طریق پنل onesignal نوتیف به سایت وردپرسیتون بفرستید و یا حتی تو تنظیمات تعریف کنید که به ازای هر نوشته ی جدید یک نوتیف به کاربر آنلاین ارسال بشه.

وب نوتیف وردپرسفقط توجه کنید شرط لازم برای نمایش نوتیف ها تایید آنها توسط کاربران می باشد و بس.نحوه ی تایید هم متفاوت هست و از طریق پنل مدیریت می تونید تغییر بدید.

توجه داشته باشید که می تونید دکمه جهت عضویت قرار بدید.می تونید به صورت پاپ آپ از بالای صفحه قرار بدید و همچنین تایید توسط تنظیمات خود مرورگر.

چنانچه سوالی دراین مورد داشتید یا نیازمند آموزش بیشتر بودید در بخش نظرات اعلام کنید.

4 نظرات

  1. آموزش خوبی بود سپاس

  2. لطفا آموزش دهید چگونه می توانیم از طریق پاپ آپ تاید کاربران را در سریع ترین حالت ممکن بگیریم؟ یعنی یک پنجره پاپ آپ نمایش داده شود و کاربر فقط تایید کند تمام شود. تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمع مقابل؟ *