کدنویسی سایت تنها نماینده ی مایکروسافت در ایران

هفته ی پیش بود که یه قرار داد کاری بین مدیریت ویندوز سنتر و لرن ۹۸ بسته شد. هدف این قرار داد تسهیل کاربران و همراهان ویندوز سنتر جهت خرید و فروش محصولات الکترونیکشون (گوشی و کامپیوتر و از این دست وسایل) بود، علی الخصوص گوشی های ویندوزی.که به پاس وفاداری شما همراهان عزیز و با تصمیم تیم مدیریتی ویندوز سنتر به حالت رایگان در اومد و عیدی ویندوز سنتر تو سال ۲۰۱۶ بود.

تو این سامانه شما می تونید محصولات الکترونیکی خودتون رو ثبت کنید و برای فروش قرار بدید.

یا حتی از محصولاتی که دیگران ثبت کرده اند دیدن کنید و با توجه به اطلاعات تماس نظیر ایمیل و شماره ی همراه با اونها در ارتباط باشید.

و اگر هم احیانا محصول مورد نیازتون پیدا نشد درخواست بدید تا بقیه ی کاربران به شما کمک کنند.

برای ثبت محصولاتتون کافیه تو سایت ما ثبت نام کرده باشید.در گام بعد باید به صفحه ی ثبت محصول برید و فرم درخواستی رو پر کنید.حالا کافیه که صبر کنید تا تیم ویندوز سنتر آگهی شما رو تایید کنه و به نمایش در سایت در بیاد.

آشنایی با رضا نصرالهی

رضا نصرالهی در حال حاضر مشغول تحصیل ، تهذیب و پژوهش در رشته مهندسی برق – قدرت در دانشگاه تازه تاسیس علم و فناوری مازندران است. تمرکز اصلی وی بر روی کارآفرینی با حرکت بر روی مرز های دانش و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با در نظر گرفتن توسعه پایدار می باشد.در همین راستا در اوقات فراغت خویش به تدریس در زمینه هایی نظیر طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی ، اندروید ، فتوشاپ ، موشن گرافیک ، دیجیتال مارکتینگ و … می پردازد که دانشجویان بتوانند به فریلنسینگ بپردازند. از حوزه های فعالیت کاری وی می توان به انرژی های نو ،تولید پراکنده ،طرح های سرمایه گذاری ریسک پذیر و دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمع مقابل؟ *