پروژه های دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت گروه نویسندگان

به لطف خدا سایت دیگری توسط لرن ۹۸ طراحی شد و موجبات رضایت مشتری و کاربران سایت را فراهم کرد.در ادامه به بررسی این سایت خواهیم پرداخت.

توضیحات سایت

سایت گروه نویسندگان یک مجموعه ی کامل برای ارائه ی مقالات مرتبط با ISI و ترجمه و تهیه ی مقالات انگلیسی توسط یک گروه معتبر و حرفه ای داخلی می باشد.این سایت پروژه های مختلف را از کاربران دریافت می کند و پس از دریافت وجه نقدی پروژه ها را تحویل می دهد.

فناوری های استفاده شده

در اجرای این سایت از هسته ی محبوبترین سامانه ی مدیریت محتوای موجود در دنیا یعنی وردپرس استفاده شده.
در کنار وردپرس از قالب فوق العاده سبک و حرفه ای MX استفاده شده که توسط ما بومی سازی شده و سپس قسمت های اضافی حذف شده و طرح نوینی رو ما بر روی این قالب اعمال کردیم متناسب با سلیقه ی ملی.به نحوی که کاربر متوجه ی استفاده ی از قالب MX نمی شود.
واکنشگرایی قالب یعنی لود در تمام دستگاه ها هم به چشم می خورد.

سرعت بسیار بالای این قالب و سئوی مناسب از دیگری ویژگی های این طرح زیبا و چشم نواز می باشد.

افکنت های متنوع انیمیشنی این سایت بسیار دلنشین و خاطره انگیز است به نحوی که کاربر وسوسه می شود تا انتهای سایت حرکت کند.

تولید محتوای این سایت توسط اسراتک

طراحی اپلیکیشن موبایل متناسب با سایت برای این تیم

پرداخت های این مجموعه را نیز درگاه واسط پی لاین بر عهده دارد.

سیستم چت آنلاین سایت و بحث در انتهای سفارشات از بخش های تخصصی این قالب می باشند.

آپلود فایلهای کاربران در سرورهای تهران ۹۸ به صرفه جویی در مدیریت سرور کمک می کند که برای آن افزونه ی اختصاصی نوشته شده است.

طراحی اختصاصی بخش کاربران برای ارسال سفارشات

اجزای سایت

این سایت متشکل از یه بخش ارسال سفارش هست که کاربران سفارشات خود را به این سایت ارسال می کنند و سفارشات در پایگاه داده ی سایت ذخیره می شود.این سفارشات قابل تایید و حذف هستند.وقتی تایید شوند یک صفحه ی مجزا برای آنها ساخته می شود که در آن صفحه می شود به بحث با مدیران سایت پرداخت و سفارشات خود را انجام داد.
865

برچسب ها
نمایش بیشتر

رضا نصرالهی

رضا نصرالهی در حال حاضر مشغول تحصیل ، تهذیب و پژوهش در رشته مهندسی برق – قدرت در دانشگاه تازه تاسیس علم و فناوری مازندران است. تمرکز اصلی وی بر روی کارآفرینی با حرکت بر روی مرز های دانش و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با در نظر گرفتن توسعه پایدار می باشد.در همین راستا در اوقات فراغت خویش به تدریس در زمینه هایی نظیر طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی ، اندروید ، فتوشاپ ، موشن گرافیک ، دیجیتال مارکتینگ و … می پردازد که دانشجویان بتوانند به فریلنسینگ بپردازند. از حوزه های فعالیت کاری وی می توان به انرژی های نو ،تولید پراکنده ،طرح های سرمایه گذاری ریسک پذیر و دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمع مقابل؟ *

نوشته های مشابه

بستن