رد کردن لینک ها

مشاوره دیجیتال مارکتینگ سایت نمایندگی آسیاتک

باز هم لطف خداوند شامل حال ما شد و تارنمایی دیگر را برای مشتریانمان طراحی و اجرا کردیم که توانست رضایت آنها راجلب کند.در ادامه به معرفی این وبسایت خواهیم پرداخت.

توضیحات سایت

این سایت یه بستری رو برای ثبت نام کاربران متقاضی اینترنت آسیاتک فراهم کرده که به وسیله ی این سایت از بسته های قیمتی اینترنت آگاه شوند و بتوانند بسته ی خودشون رو انتخاب کنند و در طرح اون بسته ثبت نام کنند.

فناوری های استفاده شده

این وبسایت از هسته ی سیستم مدیریت محتوای محبوب یعنی وردپرس استفاده می کنه.

در کنار وردپرس قالب حرفه ای Lotek به سفارش مشتری بومی سازی شده و با تایپوگرافی های مختلف ست شده که نهایتا فونت یکان توسط مشتری انتخاب شد.برای دریافت این قالب و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آن اینجا کلیک کنید.

این قالب هم واکنشگراست و هم از افکت های فوق العاده زیبای جی کوئری استفاده می کند.

برای زیبا تر کردن قالب و سریعتر شدن پروسه ی کد نویسی Bootstrap و Pretty Photo دو چارچوب (Frame work) بودند که ما از اونها بهره بردیم.

کیفیت کد نویسی قالب در سطح بسیار بالا و به روز می باشد به همین جهت لود سایت بسیار سریع است.

اجزای سایت

صفحه ی نخست این سایت طرح دلنشینی داره که با افکت های لود از چهار جهت بسیار خلاقانه و سبک طراحی شده است.

نمایش جدول قیمت ها و تعرفه های این شرکت به انضمام پیشنهاد های ویژه ای که تو سایت به چشم می خوره به صورتی جذاب ظاهر می شوند که کاربر را وادار می کند که به محتوای موجود در آنها توجه کند.

فرم ثبت نام در طرح هم فایلها و هم اطلاعات کاربران را دریافت می کند و سپس آنها را در اختیار مدیریت قرار می دهد تا بتوانند کاربران را ثبت نام کنند.

یک دیگه از جذابیت های این طرح حرکت در بین اجزای صفحه بدون لود صفحه و تنها با کلیک بر روی عناصر دلخواه کاربر.

552 554

به گفتگو بپیوندید

جمع مقابل؟ *