پروژه های دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت صدقه

به لطف خدا یک سایت دیگر برای مجموعه ی بانک اقتصاد نوین تحت عنوان صدقه طراحی شد.

توضیحات سایت

این سایت مکانی برای کمک به همنوعان است که کار اصلی آن ثبت موسسه های خیریه و سپس دریافت کمک های نقدی برای این موسسه ها به صورت آنلاین می باشد.

فناوری های استفاده شده

این سایت به لطف خدا و به وسیله ی سامانه ی مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده.قالبی که در این سایت استفاده می شه قالب Rosa نام داره که فقط و فقط به عنوان فریم ورک می باشد و اصلا از ساختارهای اصلی قالب بهره ای برده نمی شه.یجوری می شه گفت که قالب اختصاصی طراحی شده.

قالب این سایت واکنشگراست.یعنی در تمام دستگاه ها به درستی نمایش داده می شه.

درگاه پرداختی که تو سایت استفاده شده درگاه پرداخت واسطه ی پی لاین می باشد که البته قابلیت استفاده از درگاه اختصاصی و مجزای بانک ملت را نیز دارا می باشد.

اعمال افکت فوق العاده زیبای پارالکس

تولید محتوا برای سایت اعم از متون و احادیث اهل بیت (علیهموا السلام)بهره گیری از چارچوب (frame work) های modernizer و yepenppe

استفاده از افزونه ی دانلود به ازای پرداخت

اجزای سایت

این سایت متشکل از یه صفحه ی اصلی با طرح اختصاصی هستش که توش کلی اطلاعات به کاربر با اسکرول روان نمایش داده می شه و چون طرحش خیلی به دل می شینه کاربر تا ته صفحه رو می ره.(این نکته به وسیله ی آمار A/B گرفته شده.)

تو این صفحه ی اصلی دلایلی برای استفاده از سایت مطرح می شه به قول فرنگی ها Call to action

بعدش هم لیست خیریه هایی که تاکنون ثبت شده اند قابل مشاهده اند.تا کاربرا به این موسسات خیریه کمک کنند.

در بخش آخر هم روش عضویت در سایت و افزودن خیریه رو کاربر مشاهده می کنه و ترغیب می شه تا برای موسسه و بنیاد خیریه اش کمک مالی تولید کنه و اون موقع است که تو سایت عضو می شه و مشخصات موسسه اش رو وارد می کنه.نام و توضیح و یه عکس بعدشم رو ثبت کلیک می کنه.

بعدش اطلاعات به بخش مدیریت ارسال می شه.حالا مدیر باید رو موسسه قیمت گذاری کنه و اون رو تایید کنه تا تو سایت نشون داده بشه.

برچسب ها
نمایش بیشتر

رضا نصرالهی

رضا نصرالهی در حال حاضر مشغول تحصیل ، تهذیب و پژوهش در رشته مهندسی برق – قدرت در دانشگاه تازه تاسیس علم و فناوری مازندران است. تمرکز اصلی وی بر روی کارآفرینی با حرکت بر روی مرز های دانش و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با در نظر گرفتن توسعه پایدار می باشد.در همین راستا در اوقات فراغت خویش به تدریس در زمینه هایی نظیر طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی ، اندروید ، فتوشاپ ، موشن گرافیک ، دیجیتال مارکتینگ و … می پردازد که دانشجویان بتوانند به فریلنسینگ بپردازند. از حوزه های فعالیت کاری وی می توان به انرژی های نو ،تولید پراکنده ،طرح های سرمایه گذاری ریسک پذیر و دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمع مقابل؟ *

نوشته های مشابه

بستن