پروژه های دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت تعاونی فرهنگیان رشت

به لطف خدا یک سایت دیگه توسط لرن ۹۸ طراحی شده که در ادامه ی این مقاله به ویژگی ها و پروسه ی طراحی و ساخت این سایت خواهیم پرداخت.

توضیحات سایت

این سایت به سفارش شرکت تعاونی فرهنگیان ناحیه ی دوی رشت طراحی شده که به منظور اطلاع رسانی به اعضای این تعاونی استفاده می شود.

علاوه بر اطلاع رسانی بخش فروشگاه سایت نیز با قدرت تمام پس از یکسال شروع به فعالیت خود نموده که علاوه بر نمایش محصولات و پیشنهاد های ویژه ی تعاونی قابلیت افزودن محصولات به سایت تعاونی از طریق شرکت های طرف قرارداد را نیز دارد که به فروشگاه سایت رونق می بخشد.

فناوری های استفاده شده

در طراحی و ساخت این سایت از هسته ی سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده شده که با طراحی قالب اختصاصی برای شرکت تعاونی فرهنگیان ظاهر دلنشین و کاربر پسند به اعضای سایت القا می شود.

قالبی که هم واکنشگراست و هم از رنگبندی فوق العاده ای استفاده می کنه.در عین حال که افکت های فوق العاده ای به المان ها و عناصر سایت داده شده.

سبک بودن و لود سریع قالب هم یکی دیگه از مزیت های طراحی این قالب هست.که نمره ی سرعت لود سایت در Gtmetrix برابر با ۸۹ می باشد.

درگاه پرداخت دایا پی که یکی از درگاه های قدرتمند و پر امکانات فارسی می باشد وظیفه ی انتقال پرداخت های سایت تعاونی فرهنگیان را دارد.

light box :افکتی جذاب برای نمایش تصاویر گالری و …
cloudflare cdn :برای لود فوق العاده سریع سایت و نمایش آمار بازدید سایت + فایروال tweeter bootstrap : فریمورکی برای طراحی واکنشگرا

پشتیبانی از گوگل فونت برای لود سریع
استفاده از هاستینگ آلمان شرکت میهن وب هاست

اجزای سایت

اجزایی که در اجرای سایت استفاده می شوند عبارت اند از :

الگوریتم دریافت اطلاعات ثبت نام از فرهنگیانی که تمایل دارند عضو تعاونی فرهنگیان شوند.
الگوریتم ارسال محصولات توسط فروشگاه های طرف قرارداد با تعاونی
الگوریتم ارسال محصولات و پیشنهادات ویژه از طرف مدیریت سایت
درگاه پرداخت سایت
بخش دریافت اطلاعات کاربران برای ساخت خبرنامه پیامکی و ایمیلی
گوگل مپ
فید آخرین اخبار گیلان و آموزش و پرورش
گالری تصاویر شرکت
طرح اختصاصی اعضای هیئت مدیره
آپلود فایلها به سرور تهران ۹۸ بجای سایت اصلی و در نتیجه ذخیره ی فضا و کاهش هزینه های سایت توسط افزونه ی اختصاصی

برچسب ها
نمایش بیشتر

رضا نصرالهی

رضا نصرالهی در حال حاضر مشغول تحصیل ، تهذیب و پژوهش در رشته مهندسی برق – قدرت در دانشگاه تازه تاسیس علم و فناوری مازندران است. تمرکز اصلی وی بر روی کارآفرینی با حرکت بر روی مرز های دانش و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با در نظر گرفتن توسعه پایدار می باشد.در همین راستا در اوقات فراغت خویش به تدریس در زمینه هایی نظیر طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی ، اندروید ، فتوشاپ ، موشن گرافیک ، دیجیتال مارکتینگ و … می پردازد که دانشجویان بتوانند به فریلنسینگ بپردازند. از حوزه های فعالیت کاری وی می توان به انرژی های نو ،تولید پراکنده ،طرح های سرمایه گذاری ریسک پذیر و دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمع مقابل؟ *

نوشته های مشابه

بستن